Laica Ultrazvukový inhalátor NE1001

Tip
Značka: Laica
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Inhalace je velmi nápomocná léčebná metoda. Pomáhá dostat léčivé látky ve formě mlhy přímo k vašim dýchacím cestám. S ultrazvukovým inhalátorem Laica NE1001 se už nebudete muset strachovat o žádné vedlejší účinky jako při klasických lécích. Dýchací cesty vašeho dítěte budou ve správných rukách, inhalátorům se totiž firma Laica věnuje již od jejich vzniku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Certifikovaná kvalita

Inhalátory od Laica vyhovují nejpřísnějším normám EU. Ke každému inhalátoru dostanete masku pro dospělé i pro děti, do kterých vám bude léčivo proudit přes hadici. Relativně krátký čas potřebný na inhalaci a široké příslušenství dělá z Laica NE1001 profesionálního pomocníka v domácím prostředí.

 

 

Ideální na domácí léčení

Ultrazvukový inhalátor NE1001 rozbíjí léčivo na částečky o velikosti 3,4 μm, které potom putují rychlostí 0,4 ml/min (nebulizační výkon/rozprašovací výkon) až do úst a nosu. V závislosti na výběru léčiv dokáže zmírnit otoky sliznice, klasický kašel a rýma se tak musí mít na pozoru. Zmírňuje též záněty průdušek, průdušnic a dutin a usnadňuje průběh alergií a astma. Nízká spotřeba a tichý provoz jsou vlastnosti, které při domácí léčbě určitě oceníte.

Pozor! Ultrazvukový inhalátor není vhodný pro léčiva na olejové bázi a pro léčiva s vysokou hustotou. Vybírejte z kompresorových!

  • Inhalátor k domácímu použití s profesionálními výsledky
  • Ultrazvuková technologie
  • Součástí balení: maska pro děti, maska pro dospělé, náhubek, hadice, ampule na léčebný přípravek (30ks v balení - každá ampulka je na jedno použití), adaptér pro připojení k síti
  • Nebulizační rychlost 0,4ml/min​
  • Hlučnost: 45 dB
  • Výkon: částečky o velikosti 3,4μm
  • Vhodný pro rozprašování minerálních, slaných vod a léčiv rozpustných ve vodě
  • Registrovaná zdravotnická pomůcka

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější inhalátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565