Dětský elektrický kartáček Philips Sonicare For Kids HX6352/42

1 019 Kč 842 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Také pro děti může být čištění zubů zábavou, díky sonickému zubnímu kartáčku Philips Sonicare For Kids HX6352/42, který se nejen dokonale postará o jejich zoubky, ale také hravou formou naučí, jak o ně mají děti správně pečovat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartáček nabízí 2 režimy: méně intenzivní režim pro mladší děti a více intenzivní pro starší děti. Aplikace Philips Sonicare For Kids motivuje děti k delšímu a správnému čištění zoubků, díky čemuž si už v dětství vytvoří správné návyky. Jedinečný a dynamický pohyb elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare jemně a efektivně čistí prostory mezi zuby a podél dásní. Ergonomický design kartáčku je navržen tak, aby si děti mohly čistit zuby samostatně nebo v případě potřeby s pomocí rodičů.

Philips Sonicare For Kids HX6352/42

 • Vzrušující začátek zdravých návyků na celý život
 • Vestavěná technologie Bluetooth®
 • Interaktivní aplikace pro výuku čištění zubů
 • 2 kartáčové nástavce
 • 2 režimy čištění

Interaktivní sonický kartáček pro děti. Větší zábava a lepší čištění

Motivujte děti k čištění zubů. Sonický kartáček Philips Sonicare For Kids HX6352/42 je přes Bluetooth propojený se zábavnou aplikací v telefonu nebo tabletu. Aplikace podporuje zájem o samostatné, lepší a delší čištění zubů. Děti si tak snadněji osvojují zdravé návyky, které jim vydrží po celý život.

Sonická technologie

Během toho, co se děti učí čistit zuby, sonická technologie zajistí všechno ostatní včetně šetrného a efektivního čištění mezizubních prostor a podél linie dásní. Díky této technologii je sonický kartáček Philips Sonicare For Kids ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem až o 75 % účinnější.

2 dětské režimy čištění

Sonický zubní kartáček Sonicare for Kids nabízí 2 režimy čištění určené pro děti s ohledem na správné čištění v různém věku. Nižší intenzita je vhodná pro děti od 3 let, vyšší intenzita od 7 let věku.

Dvě velikosti kartáčkových hlavic

Kartáček Philips Sonicare for Kids dodáváme s jednou kartáčkovou hlavicí standardní velikosti a jednou kompaktní hlavicí (menší velikost). Velikosti těchto kartáčkových hlavic jsou speciálně určené pro jemné čištění a ochranu dětských zubů během růstu.

Ochrana mladého chrupu

Pogumovaná hlavice elektrického zubního kartáčku pomáhá chránit rostoucí dětské zoubky.

Zábavná aplikace ke kartáčku

Děti bude čištěním zubů provázet roztomilý Sparkly. Za každé správné vyčištění od něj děti získají odměnu, kterou mohou vyměnit za doplňky či zdravé jídlo pro Sparklyho. Jako rodiče můžete do aplikace doplnit vlastní odměny podle svého uvážení.

Učí správnou techniku čištění

Aplikace Philips Sonicare For Kids hravou formou pomáhá dětem osvojit si správnou techniku čištění zubů a dásní. Také umožňuje mít dokonalý přehled o každém čištění a jeho délce.

Více zábavy, lepší výsledky

V aplikaci děti vidí, jak dobře si zuby čistí, a za poctivé čištění získávají od Sparklyho lákavé odměny. 98 % dotázaných rodičů potvrdilo, že to pomáhá děti motivovat k delšímu a důkladnějšímu čištění.

Funkce KidTimer

Aplikace učí děti postupně prodlužovat dobu čištění zubů, aby nakonec dosáhla 2 minut, které doporučují zubní lékaři.

Připojení prostřednictvím Bluetooth

Díky propojení kartáčku s aplikací můžete sledovat čištění zubů svých dětí v reálném čase. Aplikace rozpozná, kdy čištění zubů začne a kdy skončí, případně na jak dlouho bylo přerušeno. Integrovaná paměť a časová známka na těle kartáčku ukládá informace až o 20 čištěních zpětně, i když je aplikace nepoužívaná.

Design s možností více uchopení pro rodiče i děti

Tělo kartáčku Philips Sonicare For Kids s ergonomickým designem umožňuje dětem, aby si zuby čistily samy nebo s pomocí rodičů. Díky protiskluzovému úchopu mohou malé dětské ruce kartáčkem samy snadno pohybovat, zatímco prostorná rukojeť umožní rodičům nabídnout v případě potřeby pomoc. 

Vlastnosti

 • Sonický zubní kartáček pro děti
 • 2 režimy čištění
 • Nízká intenzita pro děti od 3 let, vyšší pro děti od 7 let
 • Efektivnější čištění než s použitím manuálního kartáčku
 • Funkce KidTimer a KidPacer
 • Interaktivní aplikace pomáhá vytvořit zdravé návyky čištění
 • Propojení pomocí Bluetooth
 • Kompatibilita se systémem Android: Telefony Android, Tablety s funkcí Bluetooth 4.0
 • Kompatibilita se systémy iOS: iPhone 4S nebo vyšší, iPad 3. generace nebo vyšší, s operačním systémem iOS7
 • Pogumované tělo kartáčku
 • Zacvakávací hlavice kartáčků

Obsah balení

 • Tělo kartáčku
 • 2 kartáčkové hlavy
 • 8 vyměnitelných samolepek a 2 bonusové nálepky
 • Nabíječka

Technické parametry

Počet programů 2
Doba provozu 2 týdny

 

Z hygienických důvodů není možné uplatnit na toto zboží odstoupení od kupní smlouvy, pokud je zákazníkem použité. Stejně tak jako na další zboží, při jehož používání dochází k přímému kontaktu s pokožkou či ochlupením. Vrátit lze toto zboží pouze nepoužité .Blíže specifikováno v obchodních podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější elektrické zubní kartáčky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565