Sanitas SPO 18

Tip
Značka: Sanitas
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Vysoce přesný a kvalitní. To je pulzní oxymetr od známé německé značky Sanitas. Slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Pulzní oxymetr používá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložený dovnitř přístroje. Jen u nás za nejnižší možnou cenu k okamžitému odeslání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Proto je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje převážně na choroby jako onemocnění dýchacích cest, astma, srdeční insuficience atd. U člověka s nízkou hodnotou saturace hemoglobinu kyslíkem se ve větší míře objevují tyto příznaky: dušnost, zvýšení srdeční frekvence, pokles výkonnosti, nervozita a náhlé pocení. Chronická a známá snížená saturace kyslíkem vyžaduje sledování pomocí pulzního oxymetru a kontroly u lékaře. Náhlé snížení saturace kyslíkem, s průvodními symptomy nebo bez nich, je nutno ihned řešit s lékařem, může se jednat o život ohrožující situaci.

Pulzní oxymetr je vhodný zejména pro rizikové pacienty, např. osoby s onemocněním srdce, astmatiky, ale také pro sportovce a zdravé osoby, které se pohybují ve velkých výškách (např. horolezci, lyžaři nebo sportovní letci).

Balení obsahuje:

-Pulzní oxymetr SPO 18.

-2 baterie AAA 1,5 V.

-1 pouzdro na opasek.

-1 návod k použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější zdravotní technika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Druh přístroje: oxymetry
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 8.11.2022
Funguje, jak má :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565