Sušička potravin G21 Mistral

6 990 Kč 5 777 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Přebytky ze zahrádky nevyhazujte, ale usušte si je na pozdější použití. V sušičce ovoce G21 Mistral si připravíte výborné domácí sušené pochoutky. Oproti kupovaným produktům budete mít jistotu, že výrobky neobsahují ani stopu po škodlivé chemii. Naopak si zachovávají maximální možný podíl vitamínů a dalších zdraví prospěšných látek. Konzumací domácích sušených výrobků toho tedy uděláte hodně pro své zdraví a navíc si výborně pochutnáte!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalé výsledky sušení

Společně se sušičkou ovoce obdržíte 10 kvalitních plat a 10 vložek se síťováním. Přístroj stačí zapnout, nastavit teplotu a dobu sušení a pak už celé nechat na sušičce. Nemusíte si lámat hlavu s prohazováním plat či s otáčením surovin, horizontální proudění zajišťuje dokonale rovnoměrný rozvod vzduchu po celém vnitřku sušičky. Ať tedy plech umístíte do kterékoliv části přístroje, výsledky sušení budou vždy perfektní. Vysoký výkon 1 100 W se navíc neztratí ani v komerčních prostorách. Se sušičkou ovoce G21 Mistral usušíte cokoliv chcete a přesně tak, jak chcete!

Sušička potravin G21 Mistral

Bytelné provedení z nerezu

Sušička ovoce G21 Mistral je kompletně vyrobená z nerezu. Ten vyniká svou vysokou odolností vůči poškození i vysokým teplotám. Jedná se o zdravotně zcela nezávadný materiál, který nevyžaduje žádnou speciální péči. Údržba sušičky tak bude velice snadná. Nerezová jsou rovněž dvířka, která zajišťují efektivnější sušení s menší spotřebou elektrické energie.

Speciální jemná síta
 

Chtěli byste si připravit nefalšované domácí müsli? Nebo byste rádi usušili drobné suroviny jako jsou houby nebo bylinky? Se sušičkou G21 Mistral to není žádný problém. Stačí nerezová plata vyměnit za vložky s jemným síťováním. V balení jich najdete hned 10 kusů.

sišička

Nadstandardní kapacita

Se sušičkou ovoce G21 Mistral toho usušíte opravdu spoustu! Disponuje mimořádně velkou plochou pro sušení 15 210 cm2. Pojme tak až 10 vrchovatě naplněných plat s rozměry 38 × 38 cm.

 

open

Dokonalý přehled o stavu sušení

Potřebujete zkontrolovat průběh sušení? Zapomeňte na neustálé otevírání dvířek, kdy do útrob spotřebiče zbytečně pouštíte chladný vzduch. Výrobce sušičku vybavil průhledným okénkem, přes které dovnitř zařízení můžete kdykoliv pohodlně nahlédnout.

 

Snadné používání

Ovládání sušičky ovoce je maximálně intuitivní. Nakrájíte suroviny a na plátu je vložíte dovnitř. S digitálním regulátorem teploty budete mít absolutní kontrolu nad teplotou, pomocí časovače zase snadno nastavíte dobu přípravy. Po uplynutí dané doby se přístroj sám automaticky vypne.

Sušička potravin G21 Mistral 2
 
Specifikace
 
  • Sušička potravin o příkonu 1 100 W je vhodná jak pro domácnosti, tak pro komerční provozy
  • Digitální nastavení teploty s časovačem, který po skončení sušičku vypne
  • Horizontální proudění vzduchu pro dokonalé a rovnoměrné sušení potravin
  • 10 vložek s jemným síťováním pro sušení menších surovin
  • Dvojité stěny zdokonalují tepelně-izolační vlastnosti
  • Nerezové platy jsou vhodné do myčky nádobí
  • Dvířka s okénkem pro kontrolování procesu sušení

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější sušičky potravin
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565