Silverlit Robo Chameleon 88538

690 Kč 570 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení

Představujeme vám Robo Chameleóna – vašeho nového nejlepšího digitálního kamaráda, který přináší revoluční zážitek ze hry přímo do vašeho domova. Tento unikátní robotický chameleon zaujme nejen děti, ale i dospělé svou schopností pohybovat očima, hýbat ocasem a měnit barvy díky vestavěným LED světlům, což přináší okouzlující vizuální podívanou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ale Robo Chameleón je více než jen okouzlující společník. Jeho interaktivní lovná hra ve třech krocích – pohyb, zaměření a vystřelení jazyka – stimuluje kognitivní a motorické dovednosti, podporuje strategické myšlení a zlepšuje koordinaci oko-ruka. Tímto způsobem Robo Chameleón překračuje hranice tradičních hraček, nabízí nejen zábavu, ale i vzdělávací hodnotu.

Na rozdíl od jiných robotických hraček na trhu, Robo Chameleón v sobě spojuje technologickou inovaci s interaktivním zážitkem, který podněcuje představivost a kreativitu. Jeho dálkové ovládání je intuitivní a snadno použitelné, což umožňuje hráčům všech věkových kategorií snadno se zapojit a užívat si zábavu.

Nabízíme vám možnost přinést si domů nejen hračku, ale společníka, který vaše domácí zábavu posune na zcela novou úroveň. S Robo Chameleónem oživíte každý kout domova a získáte společníka, který nikdy nezklame při hledání dobrodružství. Staňte se součástí této inovativní zábavy a objevte, jak může Robo Chameleón obohatit váš každodenní život.

Specifikace

Robo chameleón je skvělý společník.

Při pohybu koulí očima a hýbe ocasem.

Toto dálkově ovládané zvířátko loví potravu ve 3 krocích.

Pohybuj se s ním, zamiř a vystřel jazyk směrem na kořist!

Chameleonovi zůstane potrava v ústech, odkud ji můžeš vybrat a použít na další hru.

Robot má vestavěná LED světla, která mění barvy.

Velikost: 27 x 10 x 14 cm.

Baterie nejsou součástí balení (4x AA, 2x AAA)

Pro děti od 3 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější interaktivní roboti
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565