Schleich 42619 Přepravník koní

3 049 Kč 2 520 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Nádherný tranportér pro koně, ve kterém můžou přespávat a vegetit i lidé. Tedy, přesněji řečeno velmi dobře vyvedené figurky. Kvalita od firmy Schleich, jedině u nás za nejnižší cenu na trhu s dodáním do max 2 pracovních dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravník koní je skoro jako obytný vůz. Tři koně je možné ošetřovat v integrované hřebelcovací stanici a omývat je hadicí. Potom se přesunou do modulárního výběhu, kde trénují s překážkami. Ve střešním bazénu je opravdová voda. Ideální na ochlazení! Večer se všichni můžou před spaním sejít u grilu. Kdo se chce projet?

Páni, tenhle přepravník koní má vážně co nabídnout! Lisa má všechno sbaleno, takže může na další turnaj vyrazit spolu s rodinou a až čtyřmi koňmi. Cestou tam se skvěle baví. Během cesty jsou koně ve svých boxech v bezpečí. Po příjezdu na místo Lisa postaví přenosný výběh s oplocením. Má s sebou i překážky, aby s koňmi mohla trénovat na nadcházející turnaj. Vymýšlení nových cvičení Lisu nikdy neomrzí. A rodiče? Ti mohou relaxovat ve střešním bazénu. Později se všichni sejdou na grilování u hotdogů a kukuřice.

Specifikace

  • Střešní bazén nabízí skvělou příležitost k ochlazení, když je horko.
  • Přepravník koní dokáže jezdit a dá se naplnit opravdovou vodou.
  • Objev svět hrou s autentickými a propracovanými figurkami schleich®. Vypadají tak skutečně, že se možná každou chvíli sami od sebe rozběhnou!
  • Výrobky schleich® podporují představivost a jsou zárukou hry, která je nejen plná dobrodružství, ale přináší i poznání.
  • Tento výrobek schleich® je součástí tematického světa HORSE CLUB a je vhodný pro děti ve věku od 5 do 12 let.
  • Rozměry: 68 x 60 x 38 cm
  • Počet dílů: 227

Obsah balení

1× přepravník, 4× autosedačka, 1× slaměná vložka, 1× stůl, 2× židle, 1× kuchyňka, 1× žebřík, 4× plot, 4× dřevěná vložka do plotu, 1× přepážka v boxu koně, 2× závěs, 2× dřevěná vložka, 1× batoh, 1× gril, 6× přepravní manžety, 1× kleště na grilování, 1× vodní míč, 3× klobásy, 2× kukuřičné klasy, 1× hadice na vodu s koncovkou, 1× koště, 1× vidle, 1× nádoba na vodu s čerpadlem. 2× překážková tyč, 2× ZZ závěsná tyč, 2× stojan na sedlo, 3× uzda, 3× sedlo, 1×balík slámy, 3× talíř, 3× hrnek, 1× slunečník, 3× láhev, 1× váza na květiny, 3× síť na seno, 4× překážka v podobě kmene stromu, 1× kost, 2× mrkev, 1× seno, 1× kytice, 1× hřeblo, 1× kartáč, 3× přilba, 1× přilba, 1× gauč, 3× kůň, 1× zlatý retrívr, 2× látková deka, 3×polštář, 3× sedlová deka, 3× stájová ohlávka, 1× koňská deka, 3× lidská postava.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější figurky a zvířátka
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565