Sage Elektrický kontaktní gril BGR820BSS

7 490 Kč 6 190 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Se všestranným kontaktním grilem Sage BGR820 dokážete připravit lahodné pokrmy během chvilky sami, a to bez přidání jediné kapky tuku! Gril Sage lze použít i jako otevřený, kdy získáme 2 grilovací desky. Povrch desek je vyroben z materiálu Quantanium, což je nepřilnavý materiál. Senzor Element IQ detekuje pokles teploty a vyrovnává teplo při grilování. Teplotu nastavíte v rozsahu 160 až 230 °C a můžete si vybrat jednotky °C nebo °F. Režimy grilu jsou: LOW, PANINI a Sear. Podsvícený LCD displej zobrazuje teplotu, připravenost a dobu časovače. Výhodou je také nastavení sklonu horní desky, což umožní odvést přebytečný tuk z připravovaného jídla přímo do vyjímatelné odkapávací misky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší výhoda – snadná údržba

U tohoto grilu víte, za co platíte. Grilovací desky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli. Po grilování lze grilovací desky jednoduše vyjmout pomocí tlačítek, vložit do myčky na nádobí a jednoduše je tak umýt a připravit na další grilování. Většinou stačí pouze navlhčená houbička a opláchnutí horkou vodou. V případě připečení je vhodné použít stěrku. Nikdy nepoužívejte kovové nebo ostré náčiní, neboť tyto by mohly poškrábat nepřilnavou úpravu grilovacích desek. 

Senzor Element IQ TM

V grilovacích deskách se nacházejí topná tělíska a speciální senzory, které udržují konstantní teplotu. Pokud zaznamenají pokles, zvýší teplo v určité oblasti pouze lokálně. Grilování je tak značně rychlejší než na běžném grilu.

LCD displej

Podsvícený LCD displej zobrazuje veškeré potřebné informace. Lze si na něm také nastavit teplotu v rozsahu od 160 °C do 230 °C. Dále také časovač na až 30 minut nebo tři přednastavené režimy – low, panini nebo sear.

Vyjímatelné desky
 

Spodní deska je žebrovaná, ideální na „klasické“ barbecue grilování. Horní je hladká a hodí se jak na menší kousky masa či zeleniny, tak třeba přípravu palačinek. Obě jsou vyjímatelné a zaměnitelné, takže žebrování bude vždy tam, kde se vám více hodí. Navíc je můžete i vložit do myčky a nechat umýt.

Quantanium

Příprava pokrmů na tomto nepřilnavém povrchu je rychlá a snadná. Zároveň minimalizuje spotřebu nezdravých olejů. Žebrovaná plocha je vhodná především pro přípravu propečeného steaku a křehkých ryb, hladkou plochu využijete pak při přípravě zeleniny, vajec nebo bramborových placek a palačinek.

 
Technické parametry
 
elektrický kontaktní/otevřený stolní gril • žebrovaná/hladká deska s nepřilnavým povrchem Quantanium • příkon 2 400 W • vyjímatelné desky • naklonitelná spodní deska • výškově přizpůsobitelná vrchní deska • inteligentní senzor teploty Element IQ • regulace teploty 160 až 230 °C • podsvícený LCD displej • časovač až 30 minut

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější elektrické grily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565