Orava Pulzní oxymetr Oxi-1

Tip
Značka: Orava
849 Kč 702 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Oxymetr OXI-1 měří saturaci kyslíkem (Sp02) a srdeční tep prostřednictvím prstové tepny. Na základě digitální technologie prstový pulzní oxymetr měří množství oxyhemoglobinu (HBO2) v arteriální krvi neinvazivním optickým přenosem. Vhodný je zejména pro rizikové pacienty, osoby s onemocněním srdce, astmatiky, sportovce, ale i pro zdravé osoby pohybující se ve velkých výškách. Obsluha oxymetru je velmi jednoduchá. Po zapnutí a následném nasazení OXI-1 na prst se do několika sekund objeví naměřené hodnoty na dvoubarevném OLED displeji. Když po měření prst z pulzního oxymetru vytáhnete, zařízení se automaticky vypne po cca 8 sekundách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je oxymetr? 

Pulsní oxymetr Oxi-1 je přístroj určen pro neinvazivní měření saturace krve (SpO2) a zaznamenává také tepovou frekvenci (bpm) u dospělých i dětí. Hodnota saturace udává, kolik % krve je nasycených kyslíkem. Rozsah měření saturace oxymetry Orava je od 70%-99% a při srdeční frekvenci 50bpm-130bpm.
 

Rychlé a přesné měření

Pulsní oxymetr používá pro měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky, které dopadají na prst vložen dovnitř přístroje. Signál zaznamená vysoce kvalitní čip a výsledek zobrazí na dvoubarevném OLED displeji.
Oximeter - rýchle a presné meranie
 
Jednoduché ovládanie oximetra

Měření jedním tlačítkem

Díky jednoduchému ovládání jedním tlačítkem je používání přístroje pohodlné i pro starší lidi. Oxymetr se při nečinnosti automaticky vypne.
 
Parametry
 
Rozměry (cm) 5,8 x 3,3 x 3,0
Displej OLED
Hmotnost (kg) 0,045
Automatické vypnutí Ano
Napájení 3V (2x AAA)
Rozsah měření saturace kyslíkem (SpO2) 70% - 99 %
Rozsah měření puls (PR) 30 - 240 tepů/min.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější zdravotní technika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565