Vestavná plynová varná deska Teka EX 70.1 5G AI AL DR CI NTB X

6 990 Kč
Vestavná plynová varná deska Teka EX 70.1 5G AI AL DR CI NTB X
6 990 Kč 5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Představujeme vám Vestavnou Plynovou varnou desku Teka, vašeho nového nezbytného pomocníka v kuchyni! Tato elegantní a multifunkční varná deska s 5 varnými zónami je navržena tak, aby uspokojila všechny vaše kulinářské potřeby.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč jsme tak levní?

Spotřebiče značky Teka dovážíme přímo od výrobce ze Španělska. Nekupujeme tak od distributorů či překupníků a díky tomuto chybějícímu článku Vám můžeme nabídnout úplně nejnižší ceny. Záruku máte u nás zcela standardní, tedy 2 roky na spotřebič. Pokud se Vám spotřebič v této lhůtě rozbije, zajistíme Vám autorizovaného opraváře přímo u Vás doma. Pozáruční servis je také velmi dobře dostupný. Veškerou naší nabídku značky TEKA naleznete zde a vše máme k dispozici na našem vlastním skladu. Odeslání je tak okamžité, dodání do max. 2 pracovních dnů.

Aktuální cenovou výhodnost si můžete zkontrolovat na některém z cenových srovnávačů,například zde

Vychutnejte si pohodlí rychlého vaření s naším dvojitým hořákem o výkonu 4,00 kW. Máte menší pokrm? Žádný problém! Naše varná deska je vybavena také rychlým hořákem o výkonu 2,8 kW a dvěma středními hořáky o výkonu 1,75 kW. Pro menší úkoly je k dispozici i pomocný hořák o výkonu 1 kW.
 
Nerezová ocel, z níž je tato varná deska vyrobena, je nejen elegantní, ale také snadno se čistí a je odolná proti opotřebení. Litinové mřížky jsou odolné a stabilní, zajišťují bezpečnost a pohodlí při vaření. A s naším systémem automatického zapalování už nikdy nebudete muset hledat zápalky nebo zapalovač.
 
Co je však nejlepší, Vestavná Plynová varná deska Teka vás udrží v bezpečí s naším bezpečnostním automatickým zámkem, který zabraňuje nechtěnému zapnutí.
 
Vestavná Plynová varná deska Teka je víc než jen kuchyňský spotřebič. Je to investice do vašeho zdraví, pohodlí a radosti z vaření. Proč se spokojit s méně, když můžete mít to nejlepší? 
  • Plynová varná deska 70 cm
  • 5 varných zón
  • Broušená nerezová ocel
  • 3 samostatné litinové mřížky
  • Systém automatického zapalování
  • Bezpečnostní automatický zámek
  • 5 varných zón: 1 dvojitý hořák (4,00 kW), 1 rychlý hořák (2,8 kW), 2 střední hořáky (1,75 kW), 1 pomocný hořák (1 kW)
  • Typ plynu: zemní (možnost dokoupení trysek na PB)
 

O značce Teka

Historie společnosti Teka se začala psát v roce 1924, kdy Karl Thielman založil v Německu firmu na výrobu zemědělských strojů. V prvních letech se zaměřil na toto odvětví. Krátce poté začal pracovat s nerezovou ocelí, což byl klíčový krok vpřed v historii korporace.V roce 1957 vstoupil do společnosti jako partner Helmut Klein. Tehdy vznikla ochranná známka Teka, která je složena z iniciál obou zakladatelů: Thielmann & Klein.

V současné době polovina španělských domácností vlastní spotřebič Teka, a značka je přítomna ve více než 100 milionů domácností po celém světě. Nyní, díky nám, si spotřebiče této legendární značky můžete pořídit i Vy a za nejnižší ceny

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější varné desky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565