Emos ZM5164 DIMM nástěnné svítidlo

Tip
Značka: Emos
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Nástěnné LED kruhové svítidlo Emos ZM5164 s možností stmívání si najde místo i ve vaší domácnosti. Přisazené svítidlo s příkonem 21,5 W, světelným tokem 135- 1500 lm a krytím IP20 je vhodné do jakékoliv místnosti. Zaujme designem ve tvaru kruhu a bílým provedením. Barva vyzařovaného světla je teplá nebo studená bílá. Konstrukce světla je vyrobena z ocelového plechu. Dodávané s dálkovým ovladačem. Úhel vyzařování dosahuje 115 °. Technologie LED šetří až 80% energie ve srovnání se standardní žárovkou. Investice do její koupě se vám vrátí a každý rok vám bude šetřit peníze. Průměr světla je 411mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytré svítidlo EXCLUSIVE

Můžete si u něj nastavit barvu světla od studené bílé po teplou bílou, nechybí funkce stmívání, nebo ambientního osvětlení - která navozuje kouzelný efekt osvitu stropu okolo svítidla. Nabízí se ve dvou variantách dle průměru a příkonu. Přisazené svítidlo EXCLUSIVE má klasický kruhový tvar a uvnitř ukrývá moderní, velmi úsporné a trvanlivé LED diody s vysokou světelnou účinností a životností 25 000 hodin. Skrz krycí mléčný difuzor vyzařuje světlo rovnoměrně a příjemně v širokém úhlu 115°. Výhodou oblíbeného svítidla EXCLUSIVE je také prodloužená tříletá záruka.

EXCLUSIVE nejlépe poslouží pro osvětlení moderních interiérů, prostor v kancelářích, hotelech, nebo domácnostech. Tělo svítidla je vyrobeno z pevného a trvanlivého ocelového plechu, difuzor pak z lehkého plastu. V balení najdete rámečky ve 2 barvách (bílá a stříbrná) a můžete si tak sami zvolit výsledný design svítidla. Výhodou je velmi nízká hmotnost i jednoduchá instalace LED svítidla. A to nejlepší na konec. Řadu EXCLUSIVE můžete umístit jak na stěnu, tak i na strop.

 
 

Barevné podání řady EXCLUSIVE

U svítidla si můžete prostřednictvím dálkového ovladače libovolně měnit barvu světla. Možností je nastavit teplou barvou světla (Tc < 3 300 K), která má nejblíže klasické žárovce a působí nejpříjemněji. Neutrální bílá barva světla (3 400 K < Tc < 5 200 K), má pak nejblíže k přirozenému dennímu světlu. Studená bílá (Tc > 5 300 K) je pak ideální do pracovních prostor a chodeb, nebo k osvětlení produktů.

 
 

Reaguje i na vypínač na zdi

Ne ke všemu potřebujete dálkové ovládání. Když budete mít zrovna cestu kolem klasického vypínače na zdi, světlo s ním vypnete a zapnete, jak jste zvyklí. Navíc vám umožňuje i krokově měnit barevnou teplotu. Po rozsvícení bude automaticky svítit teplá bílá (2700 K), když rychle zhasnete a rozsvítíte, změní se na neutrální bílou (4000 K) a při zopakování stejného postupu přejde na studenou bílou (6500 K).

 
 
  1. On/Off - Zapnout/Vypnout světlo
  2. Night Light - 1. stisknutím tlačítka se zapne noční osvětlení, 2. stisknutím tlačítka se přepne teplota chromatičnosti
  3. Dim+ - změna jasu v 10 krocích; dlouhým stiskem tlačítka „Dim +“ se nastaví jas 100 %
  4. CCT+ - změna nastavení náhradní teploty chromatičnosti v 8 krocích; dlouhým stiskem tlačítka „CCT +“ se nastaví hodnota 6 500 K (studená bílá)
  5. CCT- - změna nastavení náhradní teploty chromatičnosti v 8 krocích; dlouhým stiskem tlačítka „CCT -“ se nastaví hodnota 2 700 K (teplá bílá)
  6. Dim- - změna jasu v 10 krocích; dlouhým stiskem tlačítka „Dim -“ se nastaví jas 5 %
  7. CCT switch - změna teploty chromatičnosti ve 3 krocích
  8. 30 min Timer - Stropní světlo automaticky zhasne po 30 minutách
  9. 60 min Timer - Stropní světlo automaticky zhasne po 60 minutách
  10. Timer Cancel - Stisknutím zrušíte funkci časovače (30 a 60 min)

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější svítidla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565