Google Nest Mini 2. generace, Chalk

698 Kč 577 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.8.2021

Chytrý reproduktor, se kterým můžete ovládat celý dům – Google vám pustí vaši oblíbenou hudbu na požádání, zodpoví ožehavé otázky, nebo prostě jen rozsvítí/zhasne. Rozdávejte povely, zůstaňte v kontaktu s ostatními spolubydlícími a nechte reproduktor dokonce hlídat dům, když budete pryč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silný a malý pomocník

Získejte hands-free pomoc v každé místnosti díky tomuto chytrému hlasovému asistentu Google Nest Mini 2. generáce. Můžete mu položit otázky o počasí, politické situaci, novinkách ve Vašem okolí, nebo o sportu. Následně dostanete odpovědi od společnosti Google. Přístroj se stane Vašim osobním Googlem.

Spravujte váš den hlasem

Oceníte i pomoc kolem Vašeho domu s věcmi z Vašeho okolí. Asistent Google Nest Mini bude znát Vaše plány, dojíždění, informace o cestování a další, pokud si to všechno vpíšete do kalendáře v osobním kontě Google. 

Mějte volné ruce

Ovládejte vaši oblíbenou hudbu, filmy a pořady pomocí vašeho hlasu. Pokud je Google Nest Mini zapojen do vašeho domácího smart systému, můžete zapnout televizor, spustit vaši oblíbenou skladbu nebo vypnout dětem seriál, když už dávno spí. Na toto všechno vám stačí váš hlas (zatím bez podpory češtiny). Vyslovte jednoduchý příkaz a stane se tak.

Ovládejte svůj inteligentní domov

Pomocí vašeho hlasu můžete ovládat kompatibilní světla, termostaty a další smart zařízení. Kontrolovat a spravovat Vaši domácnost nikdy nebylo jednodušší. Využívejte jednoduché nebo sofistikované příkazy pro rozličné smart zařízení, které jsou ve Vaší domácnosti integrované. Domovská stránka Google Nest Mini funguje s více než 1000 inteligentními zařízeními od více než 150 populárních výrobců.

Váš hlas - vaše informace

Získejte personalizované odpovědi pro každého člena rodiny prostřednictvím rozpoznávání hlasu. Google Nest Mini spolehlivě odpoví na otázky o plánu Vašeho dne, aniž byste mu museli říct Vaše jméno.

Zábava pro celou rodinu

Naučte se něco nového, zahrajte si zábavné hry a poslouchejte příběhy pomocí asistenta Google Nest Mini. Chcete říct dětem, že snídaně je připravena? Vyšlete zprávu do zařízení Google Nest Mini v jejich pokoji.

Minimalistický design

Smart asistent Google Nest Mini se vyznačuje jednoduchým designem a kompaktní velikostí. Skvěle zapadne do interiéru každé místnosti Vašeho domu. Využívá pouze napájecí kabel a bezdrátové připojení, takže žádné další kabely nejsou potřeba. Protiskluzová spodní část zajišťuje stabilitu. Má lepší ovládací prvky a dá se namontovat na zeď. Napájecí adaptér a kabel s délkou 1,5 m je v balení. Napájecí konektor není standardní micro USB ale kulatý konektor (DC power jack)

Funkce:

 • Hej Google, budu dnes potřebovat deštník?
  • Hej Google, zítra mě vzbuď v 6:30.
  • Hej Google, hraj nějakou populární hudbu.
  • Hej Google, vypni osvětlení v ložnici.
  • Hej Google, kdy mám zítra první setkání?
  • Hlasové ovládání vzdálených zařízení 
  • Individuální rozpoznávání hlasu
  • Online vyhledávání odpovědí na vaše otázky
  • LED indikátor
  • Kompaktní a designové provedení
  • Silnější basy oproti Google Home Mini
  • Připojení pomocí technologie Bluetooth a Wi-Fi 2.4 GHz a 5 GHz

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565