Vánoční soutěž České pošty právě startuje

Vyhrajte vánoční dárky pro celou rodinu!

Posílejte si své vánoční nákupy balíky s Českou poštou a soutěžte na Vyhraj s balíkem o jeden z mnoha vánočních dárků. Od 22. 11. - 21. 12. zde máte každý den šanci získat jednu z mnoha lákavých výher. Můžete se třeba těšit na chytrou televizi Samsung nebo poukázky v hodnotě 5 000 Kč a 1 000 Kč, které můžete uplatnit i na našem e-shopu.

Jak na to? Jednoduše na Vyhraj s balíkem stačí zadat vaše číslo Balíku Do ruky nebo Balíku Na poštu a pak už pouze vyplnit základní kontaktní údaje. Hned následující pracovní den se na stejném soutěžním webu dozvíte, jestli se na vás usmálo štěstí a vaše číslo balíku vyhrálo.

Nevyhráli jste dnes? Nevěště hlavu! Můžete totiž soutěžit opakovaně s každým svým novým číslem Balíku Na poštu nebo Balíku Do ruky. Čím více balíků na soutěžním webu přihlásite do soutěže, tím větší máte šanci získat výhru.

Soutěžte i o hlavní výhry! Pro hlavní výherce Česká pošta připravila např. chytrou televizi Samsung UE43KU6072 s úhlopříčkou 108 cm. Má k dispozici interní Wi-Fi, která usnadní přístup k internetu.

Stačí při vyplňování kontaktních údajů uvést i číslo Zákaznické karty České pošty a budete automaticky zařazeni do slosování hlavních výher.

 

Všechny informace i Pravidla soutěže najdete na www.vyhrajsbalikem.cz

Neváhejte a užijte si vánoční dárky od České pošty.

 

pošta

 

nejlevnejsizbozi.cz