Vibrační činky: Dost chytré činky, dalo by se říci...

Joj, tak to je vskutku fitness lahůdka! Vibrační činky jsou původem ze Švýcarska, kde byly vymyšleny jako důmyslné fitness pomůcky. Výborné výsledky viditelné za pár dnů či týdnů a stačí jen desetiminutové cvičení. A dá se říci, že jsou to opravdu SMART činky. Chytré tak, že si budete skoro myslet, že  mají vlastní mozek! Slibujeme!

Tvrdí se o nich, že jsou z hlediska rýsování svalů a efektivity o 50 % účinnější než činky stejné, ale nevibrační. Proč tomu tak je? Co je na nich tak úžasného?

Vážně jen ty vibrace? Dá se říci, že ano!

Vibrační činky jsou na pohled skoro jako obyčejné činky, ale uvnitř skrývají důmyslné zařízení, které po zapnutí určitou dobu vibruje a to ještě jen tehdy, když ji správně držíte. Tím jste nuceni v rukou držet zátěž, která je „živá“ a se kterou tedy svaly pracují jinak, účinněji. Svou roli také hrají otřesy, které jsou přenášeny do svalů, jsou tím aktivovány, ale zároveň i v pravou chvíli uvolňovány.

Už asi tušíte, že efektivita cvičení stoupá!

Tím, že činka pozná, jestli zapojujete správné svaly a spouští intenzivnější cvičení pouze v takové chvíli, se významně zkracuje doba, za kterou budete doslova „vyřízení“ z pořádného cvičení. Deset minut s činkami se pak rovná desítkám minut cvičení jiného.

vibr

Elegantní pro ženy, účinné pro muže

My vám nabízíme tyto činky X-Cite, o váze 2 kg, které jsou dobrým zlatým středem pro cvičení jak pro ženy, tak pro muže. Mají tři stupňové časovače na cvičení po 2, 4 nebo 6 minutách, odpočítávač času a dvě intenzity vibrací.

VARIANTA PRO ŽENY V ČERVENÉ BARVĚ.

VARIANTA PRO MUŽE V MODRÉ BARVĚ. 

Račte si vybrat!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565