Veslovací trenažér: Komplexní pohyb pro celé tělo

Veslovací trenažér? Doma? Kdo to kdy slyšel a vůbec, veslování? Proč ne? Paže, trup, středová zóna těla a také nohy dostávají právě u veslování tak zabrat, že se o veslovacím pohybu dokonce říká, že patří mezi jeden z nejzdravějších a nejkomplexnějších pro lidské tělo. Veslovací trenažéry zažívaly v nedávné době obrovský rozmach ve fitness právě z tohoto důvodu. Za velmi krátký čas si důkladně procvičíte ruce, nohy, ale i záda, zádové svalstvo a zároveň to je pohyb, který nutí tělo zůstat vycentrované a tedy zapojovat i ty nejhlouběji ukryté svaly. Tady nejde nic ošidit, ošulit, tady musíte zpevnit celé tělo a doopravdy makat.

Pevné svaly, štíhlejší tělo a větší výdrž!

abs-1850926_640

Jestli něco umí tak dobře vyrýsovat tělo, svaly a fyzičku v krátké době, pak je to právě veslovací trenažér. Shrňme si ve zkratce výhody:

  • Kombinujeme díky zátěži jak posilování, tak i kardio trénink. Máme tu zatížení svalu i pořádný rytmus, u kterého se zadýcháme.
  • Tělo a svaly jsou zatěžovány rovnoměrně, v zápřahu odshora dolů a žádný sval není vynechán.
  • Měkké cvičení, dalo by se říci. Tady totiž nemáte žádné nárazy, skoky a zátěž pro klouby, které je třeba u běhu nebo walkingu. Je to tedy pohyb šetrný ke kloubům a kostem.

U trenažéru pak najdete i další výhody:

  • Můžete nastavovat obtížnost, odpor, u tohoto modelu ABC TSC veslovací trenažér je až 12 úrovní. Jiné modely si ověřte.
  • Má displey, který zobrazuje čas, spálené kalorie a ujetou vzdálenost.
  • Pohodlné sedadlo.
  • Má pevnou ocelovou konstrukci, která má nosnost 100 kg.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565