Star Wars: 7 tipů na dárky!

Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii… Však už to znáte. Star Wars, Hvězdné války, které pohltily fantazii milionů diváků i čtenářů a kdo je nezná, jako by nebyl. Filmový motiv může tedy na čemkoliv potěšit skalní fanoušky. Takže co myslíte? Máte doma takového fandu do Star Wars? Pak vybírejte z naší nabídky a možný se někde spojí praktičnost i s nápaditým motivem?

Máme pro vás 7 tipů!

Potřebujete POWER BANKU?

V nabídce jich máme hned několik, power banky pěkné vesmírné a hvězdné. Tato má kapacitu 2600 mAh a ještě si na ni můžete vyměnit samolepky. Vypadá jako tubus a rozhodně to je „jinej vesmír“.

To by bylo, aby nebylo LEGO

K tomu nelze nic říct navíc.Téměř není kultovního filmu, aby k němu bylo i Lego. Takže tady je, Lego Star Wars, a kluci si mohou na hvězdné války zahrát sami. Přesně podle své vlastní fantazie.

Neznáte film? Tady ho poznáte!

Abyste věděli, že umíme potěšit fanoušky dokonale, tak v nabídce nesmí chybět i samotný film. Tohle je pokračování „Síla se probouzí“, které se odehrává třicet let po událostech v Návratu Jediho. Je třeba se vyrovnat s nebezpečím od Sitha Inquisitora a najít dávno ztraceného Lukea Skywalkera. Podaří se? Tak se pohodlně usaďte...

TIP i pro tatínka: Sluchátka!

Sluchátka do uší na sport nebo na klidný poslech hudby či mluveného slova může mít i tuhle podobu. Vtipný, vkusný dárek pro dospělé fanoušky, co říkáte? Kompatibilní s iPody i MP3 přehrávači. 

millenium-1627322_640

Vesmírné plavidlo

Tak s tímhle si vyhrají i dospělí, protože držet v ruce vesmírnou loď Hasbro, která je jako z filmu vystřižená, to je skutečně zážitek hodný muže! Věrně simuluje zvuky, má spoustu funkcí, například vypalování laserových šipek a součástí jsou také dvě figurky z příběhu. Klikněte a kochejte se!

Na Star Wars se můžete také vyspat!

Napínací prostěradlo je efektní, neobyčejné a strašně cool! Možná přinese i dobrodružné sny, ale  to si už musíte zkusit sami. Kvalitní materiál zaručí pohodlný spánek i údržbu.

Analogový budík Star Wars

Abyste se ze snů na dobrém prostěradle probudili, je tu analogový budík Zeon se Star Wars tématikou. Budit vás bude hlas robota 3-PO a jeho pisklavý kamarád R2D2. Souhlasíte?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

nejlevnejsizbozi.eu