Sound bary: Pro dokonalý zvuk v prostoru

Jak se nechat obklopit zvukovým zážitkem z hudby nebo filmu? Běžně ozvučená televize většinou nedosahuje takové kvality, aby si náročný divák užil jako v kině. A právě proto jsou tu přídavné repro soustavy, které umí zážitek z běžného poslechu o několik úrovní pozvednout. 

Budete si připadat jako v kině nebo na párty!

speaker-3119037_640

Stejně ale platí staré dobré pravidlo, lépe se ozvučuje místnost bez ozvěny. Je také šetrnější k sousedům. Tedy místnost přiměřeně zařízená tak, aby tu nevznikala ozvěna při běžném provozu a hluku.

- při sporém zařízení někdy pomohou i drobnosti, jako třeba kožešina na hladké podlaze, závěsy

- soud bary, ani reproduktory se nesmí dotýkat kovových částí topení či být velmi blízko (zvuk se pak nepříjemně nese sousedům)

Mám super televizi, ale zvuk nic moc...

SOUNDBAR JBL Bar 5.1 je přesně pro takové případy. Poskytne panoramatický zvuk a to i bezdrátově, soustavu lze i nainstalovat na zeď. Je jednoduchý na instalaci a nenápadně elegantní. Hodí se do jakéhokoliv interiéru.

Ve zkratce, pokud zrovna vybíráte:

Klíčové vlastnosti:

  • Impozantní výkon 550 W
  • Technologie Bluetooth pro bezdrátové sdílení hudby
  • 10" bezdrátový subwoofer pro silné basy
  • 5.1kanálový zvuk a technologie JBL MultiBeam pro dokonalé obklopení zvukem
  • Podpora standardů Chromecast a AirPlay 2

Je taková soustava vhodná opravdu všude?

Ano. Dá se říci, že standardní požadavky jsou naprosto u všech podobných soustav splněny, liší se jenom drobnostmi, případně vaší speciální náročností na některé drobnosti. Hodí se do všech interiérů.

Chcete-li s výběrem poradit, obraťte se na nás, nebo vybírejte i na doporučení ostatních zákazníků. Většinou netřeba nic ladit, případně jen velmi lehce, pokud se váš vkus liší od toho obecně nastaveného. Sound bary vynikají perfektními basy a výškami a jednoduché ovládání pomocí dálkového ovladače vám dá naprostou svobodu.

Bezdrátové provedení je skvělé, protože nezatěžujete vzhled interiéru kabely.

Jak se o audio soustavy starat?

Vyvarujte se rozebírání a detailního čištění, stejně jako používání čistících prostředků a čistících sprejů (například na nábytek nebo na plastové spotřebiče). 

Jemná audio soustava vyžaduje pouze jedinou péči - občasné otření od prachu.

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565