Radiobudík: Cesta k příjemnějšímu vstávání

Ranní vstávání je pro vás zlo? Pípání budíku nebo snad mobilu? Pokud hledáte lidštější a šetrnější vstávání, pak stojí za úvahu buzení radiobudíkem. Spojíte příjemné s užitečným. Nastavíte si přiměřenou hlasitost a jako bonus tu máte každý den překvapení: co budou dnes ráno v rádiu hrát? No a pokud vstáváte v celou, poslechnete si hned v posteli zprávy - tedy pokud to považujete za výhodu.
Radiobudíky mají i buzení signálem, takže když to nebude ono - můžete se vrátit ke klasickému buzení.

radiobudík

Jak se vám líbí náš PHILIPS AJ3400 v černé variantě?

Radiobudík zastane obecně více funkcí a rozhodně se u vás neztratí.

Co rozhodně můžeme doporučit při výběru radiobudíku?

- jasný a intuitivní návod. Žádné složité x té zmáčknutí jednoho tlačítka a podržení dalšího. Kde je psáno, že nastavování je intuitivní, je vyhráno! Věřte nám, protože s nastavováním na tisíc způsobů dvěma tlačítky si připravíte jedno odpoledne neslušného slovníku. 

- moc fajn je paměť na radiostanice, nemusíte tak dokola pořád ladit, navíc u radiobudíku tam pak snadno přenastavíte stanici. Jeden den tu, druhý den tamtu.

- dva časy buzení: aneb, když vstáváte do práce dva.

- odložené buzení je funkcí pro toho, kdo trpí na "přispávání". Budík po určité době (deset minut je standard) začne znovu budit. 

- časovač: skvělý, když chcete usínat s puštěnou radiovou stanicí. Nastavíte si, za jak dlouho dobu rádio samo vypne

Radiobudíky mají dnes již dobrý zvuk a pokud do nich vložíte baterku, budou si pamatovat uložené údaje a čas. Výpadky proudu nevadí, stejně jako třeba vytažení ze zásuvky na víkend, když si budete chtít přispat.

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565