Nástěnná zážitková sada pro kočky: Udělejte šelmám i sobě radost!

Máte kočku? Jak ji jen zabavit, když nejste doma? Zážitková sada pro kočky to udělá za vás, podpoří přirozené kočičí chování a vy za svou snahu a trpělivost při instalaci na zeď, nebo kdoví kam se vám bude líbit, budete odměněni též. Kočka zabaví vás. Zážitky a legrací. Ovšem nejvíc ze všeho bude kočka spokojená a jak víme, kde je spokojená kočka, tam jsou spokojení všichni.

jlhjjklh

Jsou kočky trošku hygge?

Jsou dost hygge, a to nemusíme ani chodit do tohoto severského životního stylu na podporu klidu a pohody v životě nijak hluboko, aby nám došlo, že kočky splňují všechny znaky tvora, kterého doma musíte  mít, pokud chcete uklidnění. Hebký kožíšek, klidné chování (někdy), zářivé oči podobné diamantům nebo jiným drahým kamenům a elegance všude tam, kam se kočka hne.

Kočky podle některých vědeckých výzkumů mírní stres svých majitelů jen svou přítomností, s čímž lze souhlasit. Pokud tedy nedojde na výjimky, tedy zrovna neprožíváte s kočkou nějaké problémové chování.

Škrábání nábytku, trhání koberců, agresivní chování, močení mimo záchůdek, je to toho dost, co může severský nastolený kočičí klid narušit.

Ale i tomu můžeme předejít tím, že kočce do bytu nainstalujeme zážitkovou sadu, nebo různě jinou sadu poliček, prolézaček, skákadel a škrábadel. 

Uspokojení jejího šelmího kočičího chování je zárukou její vlastní pohody, kterou bude přenášet na vás.

Co naše kočičí sada obsahuje?

- jeskyně pro kočky: 35 x 30 x 30 cm

- žebřík: 125 x 20 x 2 cm

- ležící plocha: 32 x 25 x 7,5 cm

... přičemž žebřík je obzvláště záviděníhodný! Jednotlivé prvky jsou určené k montáži na zeď, všechny instalační materiály jsou přiloženy v balení.

Navíc vás může hřát, že jednotlivé prvky jsou ze dřeva certifikovaného FSC, což je záruka původu z udržitelného lesnického zemědělství.

Nástěnná zážitková sada pro kočky udělá radost nejen kočce, ale i vašemu interiéru. Je ten váš zrovna ten, do kterého se tato elegance z ekologického dřeva hodí?

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565