Nafukovací křesla jsou šik!

Nafukovací křesla mohou být velice šik! Hodí se jak na ven, pro venkovní posezení, tak i do interiéru. Jaké má výhody a jak o něj pečovat? Hned zkraje je třeba říci, že nové modely nafukovacích křesel jsou jako z jiného světa, a pokud měla někdy křesla špatnou pověst, že jsou nevzhledná, tak tady už všechny záporné názory notně znejistí, protože výrobci se opravdu snaží.

křesla

Na výběr je mnoho různých variant od různých výrobců. Některá jsou plochá a zpracovaná tak, aby byla co nejvíce fuknční. Jiná tak, aby zabírala co nejméně místa. A jiná se snaží šlapat na paty normálním křeslům všeho druhu.

A když vám spadne do bazénu, nic se nestane ani s jedním z nich.

Výhody nafukovacích křesel

Výhody lze shrnout do pár bodů. A jsou to právě výhody, které přivádí do obchodů jejich nové majitele, protože jejich výhody vám žádné jiné křeslo neposkytne. A když už, ne tak pohodlné.

- skladovatelnost (ve vyfouknutém stavu), snadno mohou být sezónní a nezaberou místo jako zahradní nábytek, zejména, potřebujete-li křesel více

- můžete si je vzít složené s sebou na dovolenou nebo na cesty

Navíc některé jsou od obyčejných křesel téměř k nerozeznání, použijí-li výrobci sametový materiál a pastelové či jiné pěkné barvy.

Jak pečovat o nafukovací křesla?

Otíráme je dle návodu výrobce, vlhkým hadříkem, ošetřujeme běžným luxováním. Snad jen by neměly být na přílišném letním horku vystaveny na slunci, což snižuje jejich životnost. V zimě je pak uchovávejte  na místě, kde nemrzne, tím také ušetříte materiál a vydrží vám o pár sezón více.

Zvažte však před koupí:

- nosnost, některá jsou jen do 100 kg

- velikost v nafouknutém stavu

Máme pro vás tip na NAFUKOVACÍ křesla INTEX EMPIRE  66582, která jsou jemná, ergonomicky tvarovaná a vhodná pro použití doma i venku. Nosnost má až 100 kg.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565