Multibarevná rychlovarná konvice a nastavením teploty? Ano!

Tak to budete nadšeni! Víte, že existují rychlovarné konvice, u kterých si můžete mít pod kontrolou teplotu? My pro vás máme navíc jednu, která je elegantní a skleněná. A navíc má dotyková tlačítka, takže žádné lupání kolébkovými vypínači, které se navíc i velmi špatně udržují v čistotě.

Dalo by se říci, že jde o jednu z nejdokonalejších rychlovarných konvic. To jak ze stránky praktické, tak té estetické a čisťoučké.

Odolné sklo a nerezová elegance

Rychlovarná konvice Tristar WK 3375 má jednu velkou výhodu. Sklo je odolné proti nárazu a kovové části jsou z elegantního nerezu. Při manipulaci s ní, nebo při mytí se tedy nemusíte bát, že ji poškodíte lehkým nárazem. Vydrží!

A ty barvičky?

To nejlepší právě přichází! Víte, v čem spočívá to NASTAVENÍ a kontrola TEPLOTY? Vy totiž přesně vidíte, jakou barvu voda má! LED podsvícení vás svou barvou informuje o tom, na jaké jste teplotě.

 

tristar

60 °C  - zelená

70 °C – modrá

80 °C  - žlutá

90 °C - fialová

100 °C - červená

Takže třeba, na zelený čaj zelená, na kávu červená…

Jak prosté a jak dokonalé!

Kapacita konvice je 1,8 l, takže uvaříte opravdu pro celou rodinu i celou návštěvu. Výhodou je také plně otočná základna, o celých 360 ° a ochrana proti spuštění naprázdno. To vše oceníte jak pro celkovou bezpečnost práce s konvicí v době nepřítomnosti doma, nebo i jako rodiče malých dětí či majitelé domácích mazlíčků.

A jsme znovu u těch dotykových spínačů. Super, protože u těch klapek se klidně mohlo stát, že konvici spustila tlapka kolem procházející kočky. To se se s konvicí Tristar stát nemůže.

Tak co? Líbí se vám ta barevná krása?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu