Elektrický krb: Hřejivé teplo a "oheň" i do paneláku a na terasu

Elektrický krb. Parádní vynález, protože ho můžeme nazvat třeba jako „krb na dálkové ovládání“ nebo „krb bez komínu“. Hřeje na poměrně velkou dálku a ještě můžete v mnoha stupních regulovat jas plamene. Bezúdržbový krb, který vypadá jako klasický krb, ale oheň v něm nenajdete.

Je to lákavá varianta pro panelové byty, či byty a domy, kde není možné z různých důvodů stavět komín a pracovat s otevřeným ohněm. Efekt je úžasný a v zimě si opravdu ohřejete nohy. A u krásně oranžového plamene přečtete knížku. Zimní pohoda, co říkáte?

Krb2

V létě lze takový krb použít i přitopení si v chladných dnech, což taky není tak úplně k zahození.

Nabízíme vám kvalitní elektrický krb od německé firmy Activa. Celá technologie je umístěna v ocelovém pouzdře, což zajišťuje tepelnou izolaci a možnost instalace prakticky kamkoliv. Můžete ho použít i pro ozdobu a drobné vytápěn zimních zahrad nebo ho lze umístit i na terasu či do verand.

A jiné výhody?

  • Čistota při údržbě, žádné spaliny, prach ani kouř. Vše čisté a krb zapalujete vlastně jen zasunutím do zásuvky a stisknutím ovladače.
  • Minimální je též riziko popálení dětí, zvířat a nejrůznějších nehod u krbu.
  • Lze ho instalovat i do stávajících krbových vložek a prostorů, kde byl dříve klasický krb.
  • Napodobuje také zvuky praskajícího dřeva.
  • Úroveň plamene lze přepínat a regulovat jas.
  • Tento model má také časovač od 10 minut do 540 minut.
  • Pro představu, velikost tohoto krbu je 82 x 35 x 68 cm a váží 20 kg.
  • Výkon topení je nastavitelný ve dvou funkcích (až do 2 kW).

Tak co? Líbí se vám?

Mít krb, který nešpiní, hřeje a nespálíte se o otevřený oheň. Krb, kterým si přitopíte v létě nebo oživíte terasu, verandu. Nebo si splníte sen a budete něco takového mít i v panelovém bytě? Je to rozhodně lákavá nabídka!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565