Dětské teepee pro prázdniny

Teepee není jen pro indiány, ale i pro pořádné prázdninové dobrodružství. Můžete v něm přespat, udělat si v něm malou dětskou domácnost, koutek, bunkr nebo výstavu kamínků. A vaše děti jistě vymyslí tisíc dalších věcí, které se v teepee dají dělat. Mrkněte se na naši nabídku, protože je velmi pravděpodobné, že si z  ní vyberete.

tteeee

Dětská teepee máme za nejlepší ceny a v prvotřídní kvalitě. Rozměry podlahy jsou 120 x 120 cm, což je ideální plocha jak pro použití v dětském pokoji, tak i na zahradě. 

Výhody teepe:

- jsou pro venkovní i interiérové použití, přesto před bouřkou ho doporučujeme schovat

- je přenosné, součástí je i přenosná taška, vezmete ho s sebou i na dovolenou, váha takového balíčku je jen 3,1 kg

- má podlážku, vše je tedy hygienické a připravené rovnou k použití

- má jednoduchou instalaci

Dětské sny a fantazie potřebují svůj úkryt a ty nejtajemnější světy vznikají tam, kde je nebe plné hvězd, kde je vlastní kouteček a kousek svého vlastního království, však to znáte.

Naše teepee mají  bonus:

 Nejen že je součástí teepee rovnou i podlážka, což není běžně zvykem, ale navíc dostanete k teepee i vybavení v podobě dvou polštářků. Na ty si mohou děti buď sednout, nebo na ně složit hlavu při odpoledním odpočinku. Na jedné stěně teepee je umístěno okénko.

Takže si něco z pohodlného odpočinku mohou půjčit i dospělí!

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565