Dětská houpačka na zahradu: je ideální čas!

Chtěli byste pro své děti na zahradu houpačku, ale tak nějak se vám nechce do stavění konstrukcí a ani ten vhodný strom na zahradě nemáte? Není důvod nic odkládat, máme pro vás báječný tip na jednoduchou konstrukci, která poslouží dokonce třemi rozmanitými houpačkami!

Pěkné, vkusné, vzdušné....

ddddddd

Houpačka Trigano vyniká v několika důležitých aspektech:

Je bezpečná a pevná, zhotovená pro extrémní podmínky

Pevná, bytelná kovová konstrukce opatřena práškovou barvou odolnou proti povětrnostním vlivům. Konstrukce se všemi atesty vás jistě přesvědčí.

Je rozmanitá, sedátka jsou jednoduchá a jedna houpačka je i pro dvě děti

Houpačka není ledajaká a rozhodně neomrzí za jeden den. Sedátka jsou bez opěrky a jedna z houpaček je dvojhoupadlem pro dvě děti. parádní!

  • Rozměr houpačky: 260 x 220 x 214 cm (VxŠxH)

Společnost Trigano sídlící ve Francii se specializuje na projektování, výrobu a prodej venkovních hřišť, výrobků pro děti a výrobků pro domácí použití (houpačky,  houpací soupravy, skluzavky, trampolíny, hrací domky), které jsou vyráběny ve Francii.

Připravte pro děti piknik, jdeme se houpat! Máte-li něco přes dva metry místa navíc, tak taková houpačka může být přesně tím, co vaše děti potřebují.

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565