Bufetový ohřívač: Vše dokonalé!

Čeká vás svatba nebo večírek? Jste velká rodina a chcete si ulehčit organizaci podávání a servírování jídel? Nebo máte malý provoz, kde teplá jídla musí být v dokonalé kvalitě? Bufetový ohřívač vám doručíme kamkoliv, můžete si ho pohodlně vyzvednout i v Zásilkovně. A rázem bude život jednodušší. Navíc takový ohřívač není vůbec složitý a jeho obsluha i funkce vám doslova přirostou k srdci.

S příchodem podzimních plískanic se může takový ohřívač velmi osvědčit při různých akcích pořádaných pod širým nebem, kde je účastníky potřeba zahřát dobrým jídlem. 

bufetový ohřívač

Nás bufetový ohřívač Princess BO-102222 patří k těm menším a praktičtějším pro menší sešlosti, provozy nebo velké rodiny. Každá se dvou ohřívacích misek má 2,3 l, což je ideální prostor pro ohřívání příloh, hlavních jídel nebo grilovaných masíček nebo grilované zeleniny. Přesně jak vaše párty či důmyslné cateringové plány potřebují!

Víka jsou z plastu, takže vás nepopálí a jsou dobře omyvatelná i v myčce na nádobí. Samotné misky jsou pak z kvalitního nerezu.

V jedné misce můžete udržovat teplou polévku, v druhé pak další jídlo.

Je stabilní, teplo je izolováno, takže se nikde nespálíte a celé čištění je pak velmi jednoduché. 

TIPY pro organizaci malé party a jídla ohřívaná v bufetovém ohřívači:

- připravte si přílohy, brambory, rýži či různé zeleninové směsi a vložte do bufetového ohřívače. Nyní máte prostor pro minutkovou přípravu masa či jiného jídla, přílohy máte k dispozici stále teplé.

- podáváte-li polévky, husté, mixované nebo vývarové a máte k nim i křupavou přílohu (krutony nebo různé svítky), nahřejte je v druhé vaničce ohřívače. Lépe se rozvíjí chuť než když vkládáte krutony studené.

- ohřívač můžete použít i pro různé opečené chleby, bagetky a pomazánky, které jsou výborné teplé. Rajčatové směsi, humus, různé ďábelské směsi - a hosté si mohou pouze nabírat.

- pro rychlé občerstvení v terénu lze bufetový ohřívač použít i pro čaje, svařené víno a jiné horké nápoje

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

nejlevnejsizbozi.cz