5 tipů na dárky z Ledového království

Zakletá Elsa, statečná Anna, horal Kristoff a celé to ve sněhu a ledu zakleté Ledové království patří k Vánocům snad už úplně stejně jako klasické pohádky. „Frozen“ si zamilovali děti na celém světě a s hračkami na toto téma se snad roztrhl pytel. Chcete do svého pytle plného dětských splněných snů přidat i něco na motivy jedné z nejdojemnějších pohádek?

Máme pro vás pět tipů:

Princezna Elsa s různými šaty

Elsu můžete v tomto překrásném setu převlékat. Má své ikonické šaty, které jsou prudce elegantní a s nimi můžete zažít nejedno tajemné dobrodružství, protože jsou prostě pohodlné. A když dojde na korunovaci, je tady druhý model, slavnostní korunovační róba! Co víc si přát!

Elsa i s kluzištěm!

Princezna Elsa si s sebou do vašeho domova vzala i kus svého ledového království. Deseticentimetrová figurka s kluzištěm je obohacena ještě mnoha drobnými doplňky a na ledě se může díky mechanice pod kluzištěm také pohybovat. Paráda!

frozen-1187920_640

 Budík s projekcí Ledového království

Pořád toho máte málo? Pokud budete chtít s filmem i usínat, můžete použít tento budík Lexibook, který projektuje motiv na zeď. Má mimo jiné několik typů buzení, sed zvuků přírody a ukazuje i datum a teplotu v místnosti. Celkem multifunkční věcička, co říkáte?

Piánko s motivem „Frozen“

Dětská piánka jsou také klasickým vánočním dárkem a tohle pohádkové piánko Sambro kromě milého motivu a vzhledu překvapí také možností si své skladby nahrávat a poté znovu přehrávat. Vložené demo skladby jsou samozřejmostí. 

Teplo od nohou!

Ne, kdepak, nebudeme vám nabízet ponožky, ale pěkný koberec s motivem Ledového království, který vůbec nebude studit. Bude se dobře vyjímat před postelí, v dětském hracím koutku nebo uprostřed dětského pokoje. 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu