10 tipů na dárky pod stromeček pro muže!

Co pánům pod vánoční stromeček? Milé dámy, překvapit svého drahého můžete čímkoliv, jen to chce trochu nápad a vžití se do mužského mozku. Pojďte se s námi projít obchodem a ukázat prstem na deset možných dárků, ze kterých si určitě vyberete. Nebo se alespoň inspirujete natolik, že vlastní nápad bude jen otázkou okamžitého vnuknutí. Tak jdeme na to!

Nevyrostl z kopaček? Stolní fotbálek!

Ženy to těžko chápou, ale muži ze stolního fotbalu asi nikdy nevyrostou. Tenhle je navíc v licenci FC Chelsea a najdete tu i FC Arsenal. Ryze chlapský a zároveň klučičí dárek pro pána, který ještě nevyrostl z kopaček.

Zásah do černého!

Z podobného soudku věčného klučičího hraní jsou i hrací šipky.  Elegantní terč, s přehledným LCD displejem a šesti házecími šipkami k tomu. Navíc momentální sleva z nich dělá dobře dostupný vtipný dárek. Vlastně to může být i vtipný a originální dárek kolegům v práci!

christmas-2605818_640

Holicí strojek je klasika

Nemůžeme ho vynechat, protože holicí strojek možná pod stromečkem zní jako omšelé klišé, ale věřte tomu, že po zbytek roku bude muž sakra rád, když ho v koupelně najde. Tento od Remingtonu je flexibilní, má dvojitou planžetu, a především výborně tvarovanou rukojeť, která i ranním ospalcům nebude klouzat z ruky.

Větší svaly a konec pivního bříška? Do toho!

A tohle je parádní dárek pro každého, kdo je aktivní sportovec (jako doplněk), nebo se sportem chce začít a myslí si, že s elektrostimulací to ze začátku půjde pohodlně dobře. Půjde. Tedy pokud obdarovaný má obvod pasu menší než 130 cm, což je maximální rozsah pásu. Efektivní svalový elektrostimulátor má tréninkové programy, i jemná pohlazení, která využijete nejen pro například tlumení bolesti zad, ale i pro aktivní trénink svalů, formování postavy a hubnutí. A dámy, tohle si můžete potajmu půjčovat!

Fotograf nebo kameraman?

Pokud máte k obdarování vášnivého fotografa nebo kameramana, pořiďte mu tuhle stabilní „ruku“ na focení. Výsledky práce se stativem nebo bez něj budou diametrálně odlišné, to nakonec musí uznat každý. Drobnost, která kvalitu fotografické práce povýší na profesionální úroveň! 

Nejsem nešika, ale… parkování?

Parkovací senzor? Chtěl by dostat něco takového? Pokud ho to neurazí, tak proč ne. Tento senzor je určen pro parkování v garážích a jestli si to muž nevezme osobně, jakože je nešika na parkování, tak si alespoň vyhraje s jeho elektronickým zapojováním. Pěkná hračička. A navíc praktická po celý rok! 

Parkovací kamera? Tu beru!

O úroveň výš už je potom parkovací kamera, kterou opravdu nepohrdne žádný muž, a pokud jí auto není vybaveno už v základu, tak povýší i komfort řízení a parkování na opravdu luxusní úroveň. Tohle opravdu doporučujeme! 

 Navigace jako vylepšení sebevědomí!

Ne všichni muži mají dokonalý orientační smysl a mnohdy si prostě jen chceme ulevit od dlouhého bloudění podle značek nebo hledání v mapách. GPS navigace patří také k těm klasickým dárkům, kterými vždy uděláte radost a neurazíte. A víte jak to je s těmi elektronickými hračičkami všeho druhu? Muži je prostě milují! 

Sportovní hodinky! Paráda!

Pro sportovce jakéhokoliv druhu jsou určeny tyto sportovní hodinky od Garminu.  Mají množství užitečných funkcí, namátkou měří tep, naběhanou vzdálenost, naběhaná kolečka, spotřebovanou energii a můžete si je nastavit i jako motivujícího fiktivního soupeře. Docela velká sportovní konkurence, milé dámy, že?

Běžecký pás pro oba!

A na závěr jeden náročnější tip, který ale využijete oba. Běžecký pás s vynikající kvalitou, který na vás nenechá nit suchou. A můžete se střídat! Nemáte-li čas na pohyb v přírodě nebo fitku, pak domácí pohoda u běhání je k nezaplacení. U toho mrknete na film, poslechnete si přednášku, můžete cokoliv. A už žádné výmluvy na to, že na pohyb není čas!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

 

 

 

nejlevnejsizbozi.eu