10 tipů na dárky pod stromeček pro děti!

Až zavoní stromeček, smažený kapr a dětské šampaňské, je ten správný čas rozbalit dárky! Jak dlouho děti čekají na ten kouzelný okamžik nejen splněných přání, ale také překvapení, protože pod stromečkem je vždycky něco, co jste nečekali? Přinášíme vám pár tipů na dárky, které zaujmou a překvapí – a jsou dobrými tipy do kategorie „tohle si nepřeje konkrétně, ale můžeme tím udělat radost“.

Nebo si vaše dítko přeje právě tohle?

Zvířátko v kouzelné bedně

Jako kdyby tahle kouzelná bednička vypadla z romantické vánoční pohádky. Jako z Alenky v říši divů. Lze se jen dohadovat, co se s tím kouzelným zvířátkem stane, když se vloží do bedny. My vám to ale prozradíme: uvidíte nejrůznější triky, hry s gravitací, zapíchnuté meče a krkolomné kousky. Skvělá iluze. 

Barbie domeček, který vážně vydrží

Když je něco ze dřeva, vydrží to mnohonásobně déle než plast. A když  jde o domeček pro panenky, tak dvojnásob. Tento krásný růžový holčičí domek Woody je určen pro panenky typu Barbie, ale věřte, že v něm mohou bydlet i zvířátka nebo jiné panenky! 

Zahrajte si na zmrzlináře!

Proč si nedat trochu zmrzliny? Hra na pojízdného zmrzlináře zabaví i dospělé. Speciální Play-Doh zmrzlinovač na autíčku vymačká modelovací hmotu do přesného tvaru a je pak na vás, jestli budete vyrábět zmrzliny nebo účesy postavičkám. Nebo ještě budete dělat krémy na vánoční cukroví?

christmas-motif-2938558_640

Létající supergirl

Létající panenka Hero Girls patří do kategorie dárku na nějakou dobu vážně nezapomenutelných. Vložte panenku do startovače, zatáhněte a už se vrtí vzduchem! Skvělý ježiškovský dáreček přímo z nebe.

Mýdlová laboratoř

Kdo ji nikdy neměl, jako by nebyl. Mýdlová laboratoř je pořádná chemická pokusná dílna! Pokusy s mýdly, či spíše s jejich vyráběním, jsou voňavou a vzdělávací hrou. Ideální činnost pro vánoční svátky!  

Hasbro myší past

Tohle zabaví malé i velké. Společenská hra, kde v roli myšáčků musíte proběhnout celou hrací plochou bez újmy, je skvělá nejen na hraní samotné hry, ale i na fantazijní hraní s jakýmikoliv postavičkami. Milé děti, jaké radosti vymyslíte se sýrovým kolotočem a sýrovou pastí?

 

Tatínek si chce taky hrát!

Kdeže jsou časy, kdy tatínkové bezbřeze toužili pod stromeček po autodráze. Nyní se jim to může splnit s touhle luxusní, nadupanou autodráhou Carrera. Dvě auta, rovinky, zatáčky, perfektní kvalita – máme říkat něco víc?  

Popelčin kočár

Až bude v televizi zase Popelka, tak každá holčička zatouží po kočáru pro svou Barbínu nebo jinou panenku. S krásným běloušem je klasikou a tenhle kočár jako když z oříšku vypadne, co říkáte? To je pravý vánoční splněný sen! 

Sladká Sněhurka

Dostat k Vánocům panenku ve stylu vánočních pohádek je nezapomenutelný zážitek. Kde se bude Sněhurka vyjímat zabalená v dárkovém papíru lépe než pod voňavým jehličím! Pro Vánoce jako stvořená. 

První mluvící chytrý telefon pro nejmenší

A to je opravdu bomba. Opravdový chytrý telefon a ještě k tomu mluvící! To nemá ani tatínek, ani maminka. Pane jo! Interaktivní hračka pro už pro nejmenší a vydrží i okousávání! 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

nejlevnejsizbozi.eu